ANDA Zemin Silim Uygulamaları ve Ekipmanları

21.yüzyıl teknolojisi ve gelişmeleri ile birlikte ülkemizde parlak beton ve alternatif zemin uygulamaları pazarında olan gereksinimleri göz önünde bulundurarak sektörde hizmet vermeye başladık. Parlak beton uygulamamız yanında çözüm ortaklarımızla Epoksi Terrazzo ve Ston'art zeminleri de yelpazemize alarak devam ediyoruz. Makine ve sarf malzemeleri ithalatı da yaparak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. Kısa zamanda büyük ve etkin referanslara ulaşmamız, güvenli ve kendinden emin yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

 

 

 

 

 

Parlak Beton Uygulaması Concretena™

Çok aşamalı, çevre dostu ve LEEDS uyumlu kimyasallarla destekli mekanik elmaslı silim sistemidir. Mat görünümden, ayna parlaklığına kadar seçenekli Concretena™ aynı zamanda multi fonksiyonel bir zemin ortaya çıkartır. Detaylı bilgi için sitemizin Concretena™ bölümünü inceleyiniz.

 

Zemin Silim Makineleri İthalatı

Uzakdoğuda işbirliği yaptığımız üreticimiz ile kendi taleplerimize göre tasarladığımız silim makinelerini ithal etmekteyiz. Makinelerimizin motorları İsviçre ABB üretimi olup, sürücüleri(inverter) Schneider Electrics Almanya üretimidir. Buna ek olarak kontrol kumanda merkezi ve düğmeler Almanya üretimi EATON markalı ürünlerdir. Her şeyden önce sizden isteğimiz, makinelerimizi "alelade Çin malı" olarak algılamamanızdır! 2 yıl garantili ve tüm Türkiye'de 72 saat içinde servis müdahale garantisi bulunmaktadır.

 

Sarf Malzemeleri ve Kimyasal İthalatı

Yine formülleri tarafımızca denene denene yıllar içinde geliştirilen alternatif kalitelerde reçine elmaslı pedler, uzun ömürlü çeşitli sertliklere göre tasarlanmış metal aşındırıcı ekipmanlar ve silim sonrası bakım için elmas partiküllü sünger pedler uzakdoğudan ANDA markası altında ithal edilmektedir.

İthalatını yaptığımız kimyasallar Almanya üretimidir. Tamamen çevre dostu ve LEEDS uyumludur.

 

Eposki Terrazzo ve Ston'Art Zemin Uygulamaları

Çözüm ortağımız ALFA TERRAZZO Zemin Kaplama AŞ tarafından desteklenen bu uygulamalarda GUROXY marka ürünler kullanmaktayız. Türkiye çapında büyük referansa sahip bu uygulamalar alternatif zemin çözümleri açısından size bir çok seçenek sunmaktadır.

 

Profesyonellik ve kalite bir arada olunca, ortaya çıkarttığımız sonuç sizi her zaman tatmin edecektir. Bu yüzden projelerinizde bizden teklif almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

 

Kurumsal Değerlerimiz

01/

Değer Katarken Doğayı Korumaktan Ödün Vermeyeceğiz

Yeni teknolojileri işimize yansıtırken önceliğimiz sürdürebilir yaşam, sürdürülebilir kaynaklar ve yarınlara kalacak temiz bir çevredir. Yapacağımız her girişimde birinci ilkemiz çevre ve doğa bilincidir.

02/

Her Projeye Kendi Projemiz Gözüyle Bakacağız

İşletmelerin kar amacı hedeflemeleri doğaldır, ne var ki zemin sahibinin asıl ihtiyacı olandan fazlasını teklif etmek adil değildir. ANDA danışmanları zemin sahiplerine sundukları hizmet teklifleri empati odaklı belirler. İhtiyaçtan bir fazlası asla teklif edilmez.

03/

Yapabileceğimizin En İyisinden Daha İyisini Yapacağız

Her proje yeni bir tecrübeyi yanında getirir. ANDA'da biz her projede yapabileceğimizin daha iyisini belirleyebilmek, çitamızı yükseltmek adına her yolu deneyeceğiz. Zemin sahibinin beklentisinden fazlasını alabilmesi, başarımızı daha da arttıracaktır.

04/

Görev Aldığımız Her Projede Örnek Olacağız

İçerisinde bulunduğumuz, değer kattığımız her projede gerek iş güvenliği gerek iletişim konusunda örnek olacağız. Projelerin stresli ortamında, personelimizin aldığı iş güvenliği ve iletişim eğitimlerini tam kapasiteleri ile kullanmalarını sağlayacağız.