Her Projeye Uygun Çözüm

Her projenin kendine göre gereksinimleri ve kaldırabileceği bir uygulama vardır. Alternatif zemin uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Zemin sahipleri çoğu zaman zemin seçimi ile ilgili kararsızdırlar. Profesyonel uygulayıcı olarak bize düşen, bizim ne vermek istediğimiz değil, zemin sahibinin ihtiyacına göre optimal faydalı zemin alternatifini sunmaktır. Ne var ki Türkiye'de son kullanılacak zemin öncesi hazırlanan zeminler çoğu zaman problemli, düzgün olmayan ve en belirgin olarak da özensiz hazırlanan zeminlerdir.

Çoğu müteahhit işini düzgün yapanları hariç tutarak söylüyoruz; malesef üzerine kaplama gelecek mantığı ile ondülasyonlu ve kalitesiz bir altyapı bırakmaktadır. Bu her durumda zemin sahibini zora sokmakta ve sonra takip eden işçiliği %100 etkilemektedir. Dolayısıyla zemin sahiplerinin projenin başında henüz başlangıç aşamasında zeminin son haline karar vermesi ve baştan sona işçiliği takip etmesi uygundur.

Yine de yukarıda saydıklarımızın hiç biri olmamış olsa bile; ANDA olarak her projeye uygun çözüm sunma ihtimalimiz çok yüksektir.

Sunduğumuz çözümler; parlak beton, epoksi terrazzo, ston'art veya kaplama öncesi zemin hazırlığı alternatifleridir.

Bu alternatifler arasından zemin sahibini seçim yapabilmesi için aşağıdaki kriterleri göz önünde tutulmalıdır.

  • Zemin sahibinin beklentisi
  • Zeminin kullanım amacı
  • Zeminin iç alan veya dış alan olması
  • Altyapıdaki betonun kalitesi
  • Alyapıdaki betonun seviye / tesfiye durumu

Bu kriterler göz önüne alındığında zaten belirli alternatifler ortaya çıkacaktır. Geri kalanı danışmanlarımız ve zemin sahibinin buluştu ortak kararda uygulamaya geçmek olacaktır.

 

 

Kurumsal Değerlerimiz

01/

Değer Katarken Doğayı Korumaktan Ödün Vermeyeceğiz

Yeni teknolojileri işimize yansıtırken önceliğimiz sürdürebilir yaşam, sürdürülebilir kaynaklar ve yarınlara kalacak temiz bir çevredir. Yapacağımız her girişimde birinci ilkemiz çevre ve doğa bilincidir.

02/

Her Projeye Kendi Projemiz Gözüyle Bakacağız

İşletmelerin kar amacı hedeflemeleri doğaldır, ne var ki zemin sahibinin asıl ihtiyacı olandan fazlasını teklif etmek adil değildir. ANDA danışmanları zemin sahiplerine sundukları hizmet teklifleri empati odaklı belirler. İhtiyaçtan bir fazlası asla teklif edilmez.

03/

Yapabileceğimizin En İyisinden Daha İyisini Yapacağız

Her proje yeni bir tecrübeyi yanında getirir. ANDA'da biz her projede yapabileceğimizin daha iyisini belirleyebilmek, çitamızı yükseltmek adına her yolu deneyeceğiz. Zemin sahibinin beklentisinden fazlasını alabilmesi, başarımızı daha da arttıracaktır.

04/

Görev Aldığımız Her Projede Örnek Olacağız

İçerisinde bulunduğumuz, değer kattığımız her projede gerek iş güvenliği gerek iletişim konusunda örnek olacağız. Projelerin stresli ortamında, personelimizin aldığı iş güvenliği ve iletişim eğitimlerini tam kapasiteleri ile kullanmalarını sağlayacağız.