About us

Tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in aecenas tristique orci ac semreprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultricies pharetra magna. Donec accumsan malesuada orci. Donec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris fermentum.

Kurumsal Değerlerimiz

01/

Değer Katarken Doğayı Korumaktan Ödün Vermeyeceğiz

Yeni teknolojileri işimize yansıtırken önceliğimiz sürdürebilir yaşam, sürdürülebilir kaynaklar ve yarınlara kalacak temiz bir çevredir. Yapacağımız her girişimde birinci ilkemiz çevre ve doğa bilincidir.

02/

Her Projeye Kendi Projemiz Gözüyle Bakacağız

İşletmelerin kar amacı hedeflemeleri doğaldır, ne var ki zemin sahibinin asıl ihtiyacı olandan fazlasını teklif etmek adil değildir. ANDA danışmanları zemin sahiplerine sundukları hizmet teklifleri empati odaklı belirler. İhtiyaçtan bir fazlası asla teklif edilmez.

03/

Yapabileceğimizin En İyisinden Daha İyisini Yapacağız

Her proje yeni bir tecrübeyi yanında getirir. ANDA'da biz her projede yapabileceğimizin daha iyisini belirleyebilmek, çitamızı yükseltmek adına her yolu deneyeceğiz. Zemin sahibinin beklentisinden fazlasını alabilmesi, başarımızı daha da arttıracaktır.

04/

Görev Aldığımız Her Projede Örnek Olacağız

İçerisinde bulunduğumuz, değer kattığımız her projede gerek iş güvenliği gerek iletişim konusunda örnek olacağız. Projelerin stresli ortamında, personelimizin aldığı iş güvenliği ve iletişim eğitimlerini tam kapasiteleri ile kullanmalarını sağlayacağız.