Yeni Zemin Yerine Varolan Zemin

Zemin kaplamalarınızdaki hasarlardan, yüksek bakım maliyetlerinden bıktınız mı? Sizi bu dertten kurtarabiliriz. Hemde size ait olan zemini ortaya çıkararak!

Fayans, seramik, pvc, halıflex, epoksi... Bir çok zemin çeşidi kullanılmakta günümüzde. Özellikle endüstriyel zeminlerde epoksi açık ara tercih edilmektedir.

Bize ulaşan en çok şikayet ve çözüm arayışı genelde epoksi zeminlerin endüstriyel alanlardaki yıpranmasından, tamirat yapıldıkça ortaya çıkan yamalı görünümden oluşmaktadır.

 

Aslında beton dünyanın en eski inşaat malzemesi olup, doğallığa en yakın ürünlerden biridir. Betonda bulunan güç iddia ediyoruz ki diğer zemin kaplamalarında bulunmamaktadır. Zaten o yüzden çoğu zemin kaplaması betonun üzerine yapılır. Ancak bu işlem betonun gücünü kaplamanın altına hapsettiği için, zemininizin gücü beton kadar değil üstüne kapladığınız malzeme kadardır.

Neden daha güçlü bir şeyi ortada tutup gücünden yararlanmak varken, daha zayıf bir kaplamanın altına hapsedesiniz ki? Mantıksız!

Anda Zemin Sistemleri olarak size mevcut betonunuzun gücünü ortaya çıkarmayı ve o güçten faydalanmayı tavsiye ediyoruz.

Zemin restorasyonu yapacakken parlak beton sistemi alternatifini aklınızdan çıkarmayın. Bu alternatif size ZAMAN, GÜÇ ve PARA kazandıracaktır.

Zeminlerinizdeki değişiklik düşüncelerinizi danışmanlarımızla paylaşınız. Size en uygun çözümü bulacaklardır.