Hızlı Proje Teslimleri! Biz Hızlıyız

Projenizde zaman sıkıntısı mı var? Uygulama süresi kısıtlı mı? Projelerde tercih edilmemizde en büyük sebeplerden biri kalitemizin yanında geniş makine parkurumuzdur.

Çoğu zaman zemin projeleri zamana karşı yapılır. Genelde zemin sona bırakılır. Yanlış uygulamalar sonucu zemine müdahale edilmesi gerekir. Projenin yanlış yorumlanması veya hesap hatalarından zemine kaplama yapmak imkansız hale gelebilir.

Biz bu durumlarla sıkça karşılaşıyoruz. Hatalar insana mahsustur. Doğru!

Sonuçta tüm bunlara çözüm bulunması gerektiğinden bizim gibi uygulayıcı firmalara gerek maliyet gerek zamanlama konusunda baskı yapılmaktadır. Maliyet bir şekilde ortak menfaatlerde çözülebilir. Fakat zaman kısıtlaması bizim gibi firmaları en çok zorlayan durumdur.

Anda Zemin Sistemleri olarak biz zamanlama sorununu makine parkurumuzu geniş tutarak çözüme ulaştırdık. İddia ediyoruz ki Türkiye'de palak beton uygulaması konusunda en geniş makine parkuruna sahibiz.

Makinelerimiz kendi tasarım ve ithalatımız olmakla birlikte, gerektiğinde müşterilerimizin makinelerini de alt taşeron sistemi ile projelerimize dahil ederek makine sayısı konusunda Türkiye'de rakipsiz hale gelebiliyoruz.

Şu ana kadar çalıştığımız büyük projelerin tamamına yakınında makine parkurumuz bizim için bir avantaj olmuştur. 

Bununla birlikte parkurumuzda sadece zemin silim makineleri değil, sistemimize ait diğer tüm makine çeşitleri de bulunmaktadır. Örneğin çoğu uygulayıcı kenar köşe ve eşikleri el tipi spiral makineleri ile işlerken, ANDA kenar köşe makineleri kullanmaktadır.

İşimizi ciddiye alarak, layıkıyla yapma prensibimiz bizi bu yatırımlara mecbur kılmaktadır.